Блог

Оскарження рішення енергопостачальника

Оскарження рішення енергопостачальника в суді – один із дієвих інструментів захисту, якщо до Вашого підприємства або оселі «завітали» співробітники постачальника електричної енергії та склали акт про порушення правил користування електричною енергією.
Перш за все тому, що на період розгляду судом спірних питань щодо порушення споживачем Правил користування електричною енергією обмеження та відключення електропостачання не здійснюється.
Важливо пом’ятати, що під час складання акту перевірки у Вас є право подати пояснення і зауваження щодо змісту акта, які зазначаються в акті, а по-друге – відмовитись від його підписання.
Потім, у разі отримання Вами рішення комісії, прийнятого на підставі складеного акту про порушення та рахунків, раджу скористатися наданим Вам, як споживачу, правом не сплачувати виставлені рахунки та протягом 10 днів звернутися до суду для оскарження даного рішення, про що необхідно обов’язково повідомити постачальника.
Оскільки дана категорія справ є досить складною, дуже важливо скористатися допомогою кваліфікованого юриста, який має досвід саме в цієї категорії справ, тоді шанси на перемогу значно зростають.  
Моя остання судова практика в цієї категорії, з якою Ви можете ознайомитися за посиланням:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/53146380