Блог

Іпотечний кредит – повернення або відстрочення

До нашої фірми звернулась клієнтка, яка була не в змозі повернути іпотечний кредит, з проханням допомогти відстрочити його повернення.
Банк, звичайно, звернувся з позовом до суду про стягнення заборгованості з урахуванням великої кількості різноманітних відсотків і штрафів. Що робити? Особливо в ситуаціях, коли сума боргу значно перевищує вартість заставленого нерухомого майна?
На наш погляд, вихід є. Від боргу Вас ніхто, звичайно, не врятує. Але… Існує можливість достатньо тривалий час у судовому порядку сперечатися  з банком, таким чином відкладаючи набрання рішенням законної сили та пред’явлення його до виконання. Протягом цього часу Ви можете вирішувати питання щодо свого майна, що не знаходиться в заставі, на власний розсуд.
Досвід та практика допомогли та допомагають нашим клієнтам якомога триваліший час продовжувати володіти та користуватись своєю власністю, а у деяких випадках – навіть відчужити її.
Прикладом вищенаведеного може стати справа за позовом банку до фізичної особи, який було подано 01.10.2015 року, а рішення суду набрало законної сили 01.11.2016 року. Але це не кінець історії. Наразі чекаємо виконавчого провадження.
Ознайомитись з рішеннями суду можна за ПОСИЛАННЯМ