Послуги юридичного і бухгалтерського аутсортингу, податкові спори

Белицкая-Ирина-Владимировна

+38 067 242 94 77
office@legalcenter.kiev.ua
facebook.com/biznesipravo

«Думати – глобально, діяти – локально»

В.Вернадський

Досвід обслуговування компаній різних секторів економіки дозволив нам створити оптимальні алгоритми вирішення найрізноманітніших питань застосування податкового законодавства.
Обширна судова практика дозволяє з великою ймовірністю оцінити перспективи судового оскарження дій і рішень фіскальних органів, а також запропонувати найбільш дієві механізми захисту інтересів платників податків.
Враховуйте, що ставка судового збору за оскарження повідомлення – рішення для юридичної особи становить 1.5% від суми позову. Відтепер, звернення до суду коштує доволі недешево! Виходячи з цього, особливе значення набуває кваліфікація спеціалістів, які захищають Ваші інтереси.
А головне – краще своєчасно скористатися знаннями та досвідом юристів, що дозволить в майбутньому уникнути судової тяганини.

Ірина Бєлицька
адвокат, Керуючий партнер
Адвокатського об’єднання
«Адвокатська фірма «Бізнес і Право»

 

Наші спеціалісти проконсультують з таких питань:
актуальні зміни в податковому законодавстві
– податкове планування
– застосування норм податкового законодавства
– захист від неправомірних дій виконавчих органів
– проведення перевірок фіскальними органами
– оскарження рішень, дій чи бездіяльності фіскальних органів

Детальніше про наші послуги та ціни можна дізнатися ТУТ

Зразки документів

ми підготували для Вас шаблони найбільш поширених документів, які необхідні для ведення бізнесу

З 01.03.2020 р. до 31.03.2020 р. Платники, які подали відповідну декларацію, мають право подати уточнену податкову декларацію.

Медикаменти, дезінфектори та антисептики, медичне обладнання, реагенти для лабораторних досліджень, витратні матеріали, медичні вироби, лабораторне обладнання, кейтеренгові послуги з надання харчування пацієнтам із COVID-19 та медичним працівникам, організація нерегулярних пасажирських перевезень пацієнтів із COVID-19 та медичних працівників. Повний перелік передбачено ухвалою КМУ №225 від 20.03.2020 р.

У період з 18 березня до 31 травня 2020 р. встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок.

Штрафні санкції за несвоєчасну чи неповну сплату ЄСВ не застосовуються, якщо таке порушення було здійснено у період з 01.03.2020 р. до 31.05.2020 р.

До складу доходу платника єдиного податку 1-3 груп не включається сума поворотної фінансової допомоги, отримана та повернена протягом 12 календарних місяців з дня її отримання.

З нового кварталу за умови подання відповідної заяви до 10 числа місяця, що передує новому звітному періоду (кварталу).

Можна, якщо хоча б одного місяця було задекларовано податковий кредит.

Зобов’язані протягом трьох робочих днів із дня такого анулювання.

Не зобов’язаний. За нього ЄСВ платить його податковий агент – роботодавець. Подвійна оплата ЄСВ не передбачена чинним законодавством України.

Безнадійною визнають поточну дебіторську заборгованість, щодо якої існує впевненість у її неповерненні боржником або через яку минув термін позовної давності.

У податкових цілях безнадійною вважається заборгованість, види якої перераховані до п.14.1.11. Податкового кодексу України.

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, Ви можете залишити заявку і ми надамо консультацію безкоштовно: