Комплексне юридичне супроводження діяльності підприємств

Ляпунов-Александр-Евгеньевич

+38 067 242 94 77
office@legalcenter.kiev.ua
facebook.com/biznesipravo

Слово «криза», написане по-китайські, складається з двох ієрогліфів:
один означає «небезпека», інший – «сприятлива можливість»

Джон Кеннеді, 35-й президент США, 1961-1963

Під час кризи саме час подумати про зменшення ризиків, скорочення витрат та підвищення ефективності. Саме ці задачі ми пропонуємо вирішити за допомогою комплексного юридичного супроводження Вашого бізнесу.

Постійна співпраця дозволяє нам:

– налагодити ефективну взаємодію з усіма відділами та посадовими особами компанії;

– своєчасно виявляти і оцінювати ризики при укладанні та виконанні контрактів;

– оптимізувати витрати на отримання правової допомоги.

Щоб прийняти правильне рішення, чи необхідно Вашому бізнесу юридичне супроводження, зателефонуйте нам і дізнайтеся можливі умови.
Впевнений, що з запропонованих варіантів Ви зможете обрати оптимальний для себе.
Якщо ні – ми створимо для Вас індивідуальну пропозицію!

Олександр Ляпунов
Генеральний директор
Київського юридичного центру
«БІЗНЕС І ПРАВО»

Детальніше про наші послуги та ціни можна дізнатися ТУТ

Зразки документів

ми підготували для Вас шаблони найбільш поширених документів, які необхідні для ведення бізнесу

Право на допомогу з часткового безробіття мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлені трудові відносини.

Згідно зі статтею 47 прим.1 Закону України «Про зайнятість населення» пенсіонери, які працюють, не мають права на допомогу по частковому безробіттю.

Фонд соціального захисту населення за наявності грошей у бюджеті повертає суму з розрахунку 2/3 тарифної ставки (окладу), але не більше за мінімальну заробітну плату, встановлену законом.

При гнучкому режимі робочого часу працівник повинен у встановлений між ним з роботодавцем період часу виконувати свої функції безпосередньо на своєму робочому місці. При дистанційній роботі працівник виконує свої функції за місцем свого проживання чи у будь-якому іншому місці, визначеному працівником.

Відповідно до статті 60 Кодексу законів про працю України застосування гнучкого режиму роботи не тягне за собою змін до нормування, оплати праці та не впливає на обсяг трудових прав працівника.

Ні, не розповсюджуються, якщо це не передбачено трудовим договором.

Відпустка без збереження заробітної плати може тривати весь період законодавчо підтвердженого введення карантину.

Ні, не має. Така відпустка надається працівникові за його заявою та на строк, узгоджений між працівником та роботодавцем.

Значна угода – це угода, сума якої перевищує 50% вартості чистих активів товариства згідно з останньою затвердженою фінансовою звітністю.

Відповідно до п.10 розділу XVII Закону України «Про акціонерні товариства» річні загальні збори акціонерів за результатами 2019 фінансового року мають бути проведені у строк не пізніше трьох місяців після дати закінчення карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

На період дії карантину та до моменту проведення річних загальних зборів повноваження членів наглядової ради продовжуються в повному обсязі.

Загальні збори засновників можуть ухвалити рішення про звільнення директора та тимчасове покладання функцій директора на засновника підприємства без виплати йому заробітної плати. Але така можливість має бути відображена у статуті підприємства.

До прийняття спадкоємцями у спадок корпоративних прав необхідно укласти договір про управління спадщиною у порядку ст.1285 Цивільного кодексу України.

Відповідно до пункту 14 прикінцевих та перехідних положень Цивільного кодексу України наймач на весь підтверджений час карантину може бути звільнений від сплати за користування майном у порядку частини 6 статті 762 цього Кодексу.

Зобов’язання виконується у строк, зазначений у самому зобов’язанні. Якщо строк виконання боржником зобов’язання не встановлений чи визначений моментом пред’явлення вимоги, боржник повинен виконати таке зобов’язання у семиденний строк з моменту пред’явлення вимоги.

Умови форс-мажору визначено у договорі, укладеному сторонами. Тому потрібно уважно читати умови договору. Але у будь-якому разі для того, щоб сторона договору могла керуватися умовами форс-мажору, їй необхідно отримати відповідний сертифікат у Торгово-промисловій палаті.

Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, Ви можете залишити заявку і ми надамо консультацію безкоштовно: