• +38 (044) 235 04 71 +38 (067) 242 94 77
Сопровождение бизнеса

Столові вина можна продавати без ліцензії, але не всім!

Столові вина можна продавати без ліцензії, але не всім!

Реалізовувати столові вина без ліцензії можливо, про це у своєму листі повідомила Державна фіскальна служба України.
Доцільним буде нагадати, що столові вина – це алкогольні напої, отримані зброджуванням соку свіжого винограду без додавання цукруспирту, ароматизуючих речовин. Частка спирту в столових винах складає 9-14%. Столові вина залежно від сорту винограду і способу переробки вони бувають білимирожевими і червоними. Якщо цукри не переброджують до кінця (їх залишається 0,5-2,5 г/см³), то такі вина називають столовими напівсухими. При вмісті цукрів у межах 3-5 г/см³ вина називаються столовими напівсолодкими.
Тепер повернемось до законодавства. Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначає основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями тощо.
Однак, дія цього Закону не поширюється на роздрібну торгівлю винами столовими, а також на виробництво вин виноградних і плодово-ягідних, напоїв медових, наливок і настоянок, виготовлених громадянами в домашніх умовах для власного споживання.
Проте, є деякі обмеження щодо продажу столових вин. До таких обмежень відноситься: заборона  продажу  вин столових особами, які не досягли 18 років; особам, які не досягли 18 років; у  приміщеннях   та  на  території  навчальних  закладів, закладів  охорони  здоров’я,  крім  ресторанів,  що знаходяться на території  санаторіїв; приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами,  а також у відповідних відділах (секціях)  універсальних торговельних організацій; у  закритих  спортивних  спорудах; з торгових автоматів; з рук.Підводячи підсумок, варто зауважити, що новина приємна, але не для тих хто не має статусу суб’єкта господарювання.а

Comments:

Специализация

ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

  Согласен на сбор и обработку персональных данных